CD ja DVD plaatide tootmine ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Trükiste ja pakendite tootmine

Küsi pakkumist

Digibox Plus OÜ on 2005. aastal asutatud ning täielikult Eesti erakapitalil põhinev ettevõtte. Meie  peamisteks tegevusaladeks on CD- ja DVD-plaatide tööstuslik tootmine ning erinevate  trükiteenuste pakkumine. Asume Tartu lähedal, Tõrvandi tööstuspargis.

Ainsana Eestis kasutame CD ja DVD plaatide valmistamiseks pressimise ehk tiražeerimise ehk  tööstusliku tootmise meetodit. See tähendab, et plaadi tootmiseks ei kasutata valmis toorikuid.  Plaadi pressimine / tiražeerimine tagab parima kvaliteedi ja aastate pikkuse säilimise. Lisaks  pakume müügiks erinevaid CD pakendeid (plastikkarp, kartongist ümbris/digipack, DVD karp  jne).  Meilt on võimalik tellida ka muid trükiseid (bukletid, plakatid, visiitkaardid jpm). Vajadusel  aitame ka kujundamisega.

Pakume oma teenust kõikides Balti riikides, Skandinaavias ja ka mitmetes teistes Euroopa riikides. Meie peamiseks eeliseks konkurentide ees on paindlikkus ja konkurentsivõimeline hind. Meie eesmärk on personaalse ning professionaalse suhtluse kaudu pakkuda kliendile parim ning kiireim lahendus, mis vastaks kõigi osapoolte vajadustele. Te ei pea teadma kõiki tehnilisi aspekte - meie kanname hoolt teie projekti erinevate osade kokkupaneku eest.Meid iseloomustab nelivõtmesõna:

KVALITEET

Meie kvaliteedi nurgakiviks on hoolikalt valitud koostööpartnerid, parima tooraine kasutamine ja pidevalt uuenevate tootmisseadmete olemasolu. Kõik meie töötajad omavad aastate pikkust kogemust ning teevad oma tööd pühendumusega.

USALDUSVÄÄRSUS
Olles meie koostööpartner, võite olla täiesti veendunud oma huvide kaitstuses. Kõiki autoriõigustega kaitstud materjale käsitletakse turvaliselt ja suurima vastutustundega. Klientide turvalisus ja rahulolu on meile kõige tähtsam. See on ka üks põhjustest, miks oleme ühinenud autorikaitseorganisatsiooniga NCB – The Nordisk Copyright Bureau.

PAINDLIKKUS
Meie klientideks on nii väikesed (1-2 inimesega) kui ka suured audio-/videofirmad Eestis ja teistes riikides üle Euroopa. See tähendab, et meile on samaväärselt tähtsad nii suure – kui ka väikesemahulised tellimused. Samuti on meie hinnapoliitika väga paindlik.

SÕLTUMATUS
Digibox Plus on spetsialiseerunud ainult meediakandjate paljundamisele. Me ei ole seotud ettevõtetega, kes omavad õigusi ja annavad välja plaate. Seetõttu saame kindlalt deklareerida, et oleme täielikult sõltumatu tootja. Plaatide müügiga meie ei tegele.

 


Võtke meiega ühendust ja leiame teile sobiva lahenduse parima hinnaga!