CD ja DVD plaatide tootmine ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Trükiste ja pakendite tootmine

Küsi pakkumist

Digibox Plus OÜ on 2005. aastal asutatud ning täielikult Eesti erakapitalil põhinev ettevõtte, mille peamiseks tegevusalaks on helisalvestiste tööstuslik töötmine e. tiražeerimine (CD-, DVD- ja vinüülplaat). Lisaks pakume trükiste ja pakendite kujundamist, tootmist ning omame erinevaid võimalusi nende järeltöötluseks. Veel tegeleme ka stuudioteenuse vahendamisega ja kunstialase loometegevusega. 

Oleme esindatud Lätis, Soomes ning Rootsis. Pakume oma teenust kõikides Balti riikides, Skandinaavias  ja ka mitmetes teistes Euroopa riikides.  Meie peamiseks eeliseks konkurentide ees on paindlikkus ja konkurentsivõimeline hind. Meie eesmärk on personaalse ning professionaalse suhtluse kaudu pakkuda kliendile parim ning kiireim lahendus, mis vastaks kõigi osapoolte vajadustele. Meid iseloomustab nelivõtmesõna:

 

  • Kvaliteet

Meie kvaliteedi nurgakiviks on koostööpartnerite kogemus ja tootmisseadmete olemasolu. Oleme arhiveerinud kõik meie juures tirazheeritud projektide testprotokollid – igal ajahetkel on võimalik teha järelkontroll. Samuti vaadatakse üle ka plaatide vastavus kujundusfailidele. Kujundusfaili ja lõpptoote erinevus on väiksem kui 5%.

  • Usaldusväärsus

Olles meie koostööpartner, võite olla täiesti veendunud oma huvide kaitstuses. Kõiki autoriõigusega kaitstud materjale käsitletakse turvaliselt ja suurima vastutustundega. Klientide turvalisus ja rahulolu on meile kõige tähtsam. See on ka üks põhjustest, miks oleme ühinenud autorikaitseorganisatsioonidega nagu NCB – The Nordisk Copyright Bureau.

  • Sõltumatus
Digibox Plus on spetsialiseerunud ainult meediakandjate paljundamisele. Me ei ole seotud ettevõtetega (ega oma osalust), kes omavad õigusi ja annavad välja plaate. Seetõttu saame kindlalt deklareerida, et oleme täielikult sõltumatu tootja.
  • Paindlikkus

Meie klientideks on nii väikesed (1-2 inimesega) kui ka suured audio-/videofirmad Eestis, Lätis ja teistes riikides üle Euroopa. See tähendab, et meile on samaväärselt tähtsad suure- ja väikesemahulised tellimused. Samuti on meie hinnapoliitika väga paindlik. Te ei pea teadma kõiki tehnilisi aspekte - meie kanname hoolt teie projekti erinevate osade kokkupaneku eest.


Võtke meiega ühendust ja leiame teile sobiva lahenduse parima hinnaga!